Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kuźnica Słupska

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Centrum,Kępno(Kuźnica Słupska + 10 km)

1 190 000 zł472 m² 2 521,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Numer oferty w biurze - sdz/kl/b2/2026 Przestronny dom dwurodzinny z dużą działką z 1988 r. Na sprzedaż przestronny, solidny dom z ogromnym potencjałem. Idealny dla dwóch rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kępno

Kępno(Kuźnica Słupska + 10 km)

765 000 zł129,56 m² 5 904,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesne domy bliźniacze na sprzedaż - Osiedle Jasper Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów bliźniaczych na nowo powstającym, kameralnym Osiedlu Jasper. To wyjątkowe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Osiek

Osiek(Kuźnica Słupska + 21 km)

1 784 900 zł17 849 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Działka budowlana z potencjałem! Wyjątkowa działka pod lasem minimalna ilość sąsiadów w zasięgu Twojego wzroku! To idealne miejsce, by uciec od zgiełku i zbudować swój wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dziedzice(Kuźnica Słupska + 21 km)

85 000 zł3 015 m² 28,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ok. 3015m2 w m. Dziedzice w gminie Domaszowice. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch działek: 128/3 o powierzchni ok. 1507m2 128/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Słupia pod Kępnem(Kuźnica Słupska + 5 km)

720 000 zł124,48 m² 5 784,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym parterowym domu w słupi pod kępnem! Szczegółową prezentację znajdziecie Państwo na stronie Atuty tej nieruchomości: - lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Handlowa

Wieruszów(Kuźnica Słupska + 12 km)

1 290 000 zł279 m² 4 623,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Przestronny dom wolnostojący W wieruszowie Homfi prezentuje na sprzedaż nieruchomość położoną przy ul. Handlowej w Wieruszowie. Przestrony dom z dużym ogrodem. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Pisarzowice

Pisarzowice(Kuźnica Słupska + 25 km)

599 000 zł57 m² 10 508,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które od razu uruchamiają wizję. To miejsce należy do tej drugiej kategorii. 3000 m prywatnej przestrzeni tuż przy wodzie, z gotowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Wichernik(Kuźnica Słupska + 25 km)

179 000 zł78,96 m² 2 266,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Tak, tak! Wybór działki, zapewnienia, wz, projekt , pozwolenie, wykonawstwo. To wszystko bardzo długo trwa, a tu już podajemy na tacy dom do własnej aranżacji. Spójrz na ten dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Osińska

Kępno(Kuźnica Słupska + 10 km)

1 520 000 zł3 807 m² 399,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt 38ar około 2km od Rynku w Kępnie pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą Zobacz dodatkowe filmy na naszym kanale na youtube - Centrum Nieruchomości i Kredytów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Baranów

Baranów(Kuźnica Słupska + 8 km)

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która może spełnić wasze marzenia o stabilnej przyszłości finansowej, a mianowicie przestronny dom na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kuźnica Słupska

Kuźnica Słupska,wielkopolskie

380 000 zł134 m² 2 835,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom z potencjałem- kuźnica Słupska! Nieruchomość położona jest w miejscowości Kuźnica Słupska oddalonej ok. 19 km od Kępna i 17 km od Wieruszowa. Przepiękna duża działka (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuźnica Słupska

Kuźnica Słupska,wielkopolskie

139 000 zł116 m² 1 198,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom z dużym potencjałem znajdujący się na działce o powierzchni 2300m. Położony 3km od Łęki Opatowskiej i ok. 15km od Kępna. Dom ma powierzchnię 116m częściowo podpiwniczony,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij